Chci fotku

Stepanik.net - ilustrativní fotografie, modely

Oslovuji modelky a modely se zájmem o seznámení a spolupráci se mnou.

Proč a jak fotografuji

V oblasti fotografování nejsem žádný profík, fotografie je mi koníčkem, který si pěstuji. Fotím rád a snažím se do fotografie dávat maximum. Rád se seznámím s novými lidmi, kteří mají obdobné cíle, ale je jim příjemnější stát na druhé straně od fotoaparátu, než je hledáček. Fotografuji převážně pro prezentaci vlastní tvorby a to ať už na internetu, nebo na výstavách či mých projektech. Zde by bylo případně místo i pro Tebe. Pokud by jsi měl(a) zájem se mnou zkusit něco "bliknou" tak neváhej a kontaktuj mě.

Cena fotografie. Tak, za kolik?

Za dara:) Jinými slovy - Fotím TFCD (Time For Compact Disc). Pokud je pro mě model(ka) něčím zajímavý(á), bude mi ctí s ní(m) fotografovat zadarmo (zajímavost nerovná se fyzická krása!!). Velmi si cením ochoty spolupracovat, stejně tak vlastní iniciativy modelu. Díky mému neustálému nedostatku času, však velmi pečlivě zvažuji do čeho jít a do čeho raději ne. Nerad slibuji něco co nejsem schopen dodržet. Navázanou spolupráci se snažím udržovat.

Od začátku až k hotovým fotkám

Vše budeme řešit individuálně...tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Jsem časově velmi zaneprázdněný. Je to se mnou někdy kapánek problém... :) I když to bude Tvé první focení, nemusíš se ničeho bát.

Rád vše vysvětlím a povedu Tě - co budu vědět, opačně se také rád něco přiučím sám. Mám rád při focení přátelskou atmosféru. Nikoho do ničeho nenutím! Před samotným fotografováním je nutné vzít sebou a uzavřít dohodu o užití fotografií. Pokud Ti nebylo ještě 18 let, nic se neděje, jen je nutný souhlas Tvých rodičů - v takovém případě si stáhni dohodu pro mladší 18 let. Budeš-li chtít a oni také, vem je sebou :)

Jestli máš zájem o spolupráci a kontaktuješ mě, budu rád. Určitě se domluvíme.

Fotka jako podnikání

S fotografií je to někdy jako s podnikáním. Musíte chytit ten správný okamžik, aby mohlo vzniknout vysněné dílo. Neustálé zdokonalování a učení se, může vést k tomu, že takové okamžiky pak máte prostě v oku. U svých klientů pracuji na podpoře jejich Autonomie, vnímám jako příležitost budovat pomyslné nekonečno v jejich Mistrovství a vytváření bezpodmínečného Smyslu v jejich činnostech. Klientům pomáhám rozvíjet zodpovědnost a vědomé jednání.

Petr Štěpáník - Foto

Už se známe? Petr Štěpáník

V čem se skrývá vaše radost z podnikání? Kde najdete sílu každý den vstát a s úsměvem se dívat na nový den? Nejen na nový den, ale i na všechny kolem. Nevím. Mým osobním posláním je v každém článku společnosti rozvíjet jeho Autonomii, Mistrovství a Smysl. Tam nacházím sílu já. Budu sledovat s radostí, pokud Vám můj život a poslání bude inspirací. Jsem Vám vděčný za tu možnost.